۸ آذر، زمان برگزاری آزمون الکترونیک پزشکی داوطلبان تحصیلکرده خارج از کشور

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی، علوم پایه دندانپزشکی و ویژه دانش آموختگان خارج از کشور و علوم پایه پزشکی ۸ آذرماه جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور که در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده‌اند، قبل از ثبت نام از طریق سایت http://epay.sanjeshp.ir باید مبلغ ۱۲۰ هزار تومان را به صورت اینترنتی  و به عنوان هزینه ثبت نام پرداخت کنند.

داوطلبان تحصیل کرده در خارج از کشور قبل از واریز وجه ثبت نام از مراکز قطب برگزار کننده آزمون در خصوص برگزاری آزمون برای داوطلبان خارج از کشور استعلام کنند.

داوطلبان تحصیل کرده در دانشگاه‌های داخل کشور نیز جهت ثبت نام می توانند تا روز یکشنبه ۲۷ آبان ۹۷ به دانشگاه محل تحصیل خود در حوزه مراکز برگزار کننده آزمون های جامع علوم پایه پزشکی و پیش کارورزی میان دوره مراجعه و یا با معرفی دانشگاه به نزدیکترین مرکز قطب برگزار کننده آزمون مراجعه کنند.

آزمون الکترونیک میان دوره پیش کارورزی، علوم پایه دندانپزشکی (فقط داوطلبان تحصیلکرده در خارج از کشور) و علوم پایه پزشکی پنجشنبه ۸ آذرماه ۹۷ برگزار می‌شود.

بنا بر اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی، این داوطلبان باید با در دست داشتن پرینت پرداخت هزینه و به همراه داشتن یک قطعه عکس و کارت ملی تا روز ۲۷ آبان ۹۷ به مراکز قطب برگزار کننده آزمون های پیش کارورزی و علوم پایه مراجعه و نسبت به ثبت نام در آزمون اقدام کنند.

✍️ دیدگاه شما 🙏