بهره‌برداری ۷۷ پردیس دانشگاه فرهنگیان از منابع اطلاعاتی RICeST

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ بر اساس تفاهم‌نامه منعقده بین مرکز منطقه‌­ای اطلاع­‌رسانی علوم و فناوری (RICeST) و دانشگاه فرهنگیان، ۷۷ پردیس از دانشگاه فرهنگیان از مدارک علمی و منابع اطلاعاتی مرکز منطقه‌ای بهره‌برداری کرده‌اند.

دانشگاه های دارای بیشترین میزان بهره برداری از منابع اطلاعاتی مرکز منطقه ای در سال 1395

به گزارش ایسنا، بر اساس تفاهم‌نامه منعقده بین مرکز منطقه‌­ای اطلاع‌­رسانی علوم و فناوری و دانشگاه فرهنگیان در تاریخ ۹ تیر ۱۳۹۲، از آن تاریخ تاکنون ۷۷ پردیس از دانشگاه فرهنگیان در حال بهره‌برداری از مدارک علمی و منابع اطلاعاتی مرکز منطقه‌ای به زبان‌­های فارسی، انگلیسی و عربی هستند.

بررسی آمار دانلود از پایگاه‌­های اطلاعاتی مرکز منطقه­‌ای در این سال نشان می­‌دهد واحدهای”پردیس شهید رجایی فارس”، “پردیس امام جعفر صادق خراسان جنوبی”، “پردیس شهید باهنر فارس”، “مرکز سلمان فارسی شیراز”، “پردیس شهیدان پاک نژاد یزد” و “مرکز آموزش عالی بنت‌الهدی صدر فردوس”دانشگاه فرهنگیان به ترتیب رتبه‌های اول تا ششم را در میزان استفاده از منابع اطلاعاتی مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری به خود اختصاص داده‌اند.

بر اساس اعلام روابط عمومی مرکز منطقه‌­ای اطلاع‌­رسانی علوم و فناوری، مرکز منطقه‌ای اطلاع‌رسانی علوم و فناوری از سال ۱۳۹۲ امکان استفاده از تمامی مدارک علمی، دسترسی وسیع و بدون محدودیت به متن کامل مقالات الکترونیکی فارسی، مقالات الکترونیکی عربی، مقالات کنفرانس‌ها، اطلاعات کتاب‌شناختی و متن کامل برخی از پایان‌نامه‌های انگلیسی و محتوای پایگاه‌های موضوعی موجود را برای دانشگاه فرهنگیان و تمامی پردیس‌های آن فراهم آورده است.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.