استقبال گسترده گردشگران از ساپانجای ترکیه

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه ، شهرستان ساپانجا در ساکاریای ترکیه با زیبایی‌های بکر و طبیعی از جاذبه‌های گردشگری در ایام تعطیلات به شمار می‌رود.

به گزراش آناتولی ، شهرستان ساپانجا در استان ساکاریای ترکیه به لحاظ زیبایی‌های بی نظیر طبیعی و نزدیکی به کلان شهرهایی چون استانبول، آنکارا، کوجاایلی و بورسا در همه فصول سال یکی از مقاصد محبوب گردشگران داخلی و خارجی به ویژه در ایام تعطیلات است.

جمعیت این شهرستان در طول تعطیلات به ویژه آخر هفته دو برابر می‌شود. پیاده روی در اطراف دریاچه و همچنین امکان استفاده از رستوران‌ها، کافه‌ها و هتل‌ها برای گردشگران فراهم شده است.

برین یلماز ار، رئیس اداره گردشگری سابانجا در گفتگو با خبرگزاری آناتولی گفت: «تمامی هتلهای این منطقه آماده ارائه خدمات به گردشگران هستند. در ایام تعطیلات میان دوره ای مدارس میزان گردشگران افزایش خواهد یافت.

گردشگرانی بسیاری به ویژه از خاورمیانه، توجه زیادی به این منطقه دارند. قبلا از گردشگرانی بسیاری از کشورهای قطر، دبی، کویت، یمن و عربستان سعودی نیز میزبانی کرده ایم. ساپانجا ییلاق‌های بسیار زیبا دارد. منتظر گردشگران هستیم. امیدواریم میزان رزرواسیون هتل‌ها در ساپانجا به صد در صد برسد».

✍️ دیدگاه شما 🙏