مشارکت جدی دانشگاه آزاد در نمایشگاه نانو/ ارائه محصولات جدید نانویی

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد ضمن بیان اینکه دانشگاه آزاد در نمایشگاه نانو مشارکت جدی خواهد داشت، گفت: بیش از ۵۰ محصول نانویی را در این نمایشگاه عرضه خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا ، داوود ثمری اظهار کرد: امسال دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه نانو که ستاد فناوری نانو در مهرماه برگزار می‌کند، مشارکت جدی خواهد داشت.

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد افزود: تعداد محصولات نانویی دانشگاه آزاد بسیار زیاد است و ما تلاش می کنیم غرفه خوبی را در این نمایشگاه داشته باشیم.

وی ادامه داد: سال گذشته بیش از ۵۰ محصول نانویی را در این نمایشگاه ارائه کردیم و امسال نیز به همین تعداد و یا بیشتر محصول نانویی ارائه خواهیم کرد.

ثمری با بیان اینکه برخی از محصولات در حوزه نانو جدید است، گفت: در همه زمینه‌ها در قالب نانوپوشش‌ها، نانو پودر و نانوجاذب‌ها محصول داریم.

مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اظهار کرد: برای حضور در این نمایشگاه دانشگاه آزاد به صورت متمرکز محصولات تولیده شده توسط شرکت‌های دانش‌بنیان را از واحدهای دانشگاهی گرفته و در نمایشگاه عرضه می‌کند.

وی افزود: همچنین با توجه به اینکه برخی از شرکت‌های دانش‌بنیان به بلوغ کامل جهت ارائه محصولات رسیده‌اند، برای حضور در نمایشگاه و یافتن مشتری، مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

ثمری تاکید کرد: از این نمایشگاه برای یافتن بازار محصولات نانویی نهایت بهره‌برداری را خواهیم کرد.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.