صدور ضمانت‌نامه برای شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه دفاعی از سوی صندوق دانشگاه تهران

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران با مرکز راهبری، ساماندهی، مدیریت و توانمندسازی شبکه همکاران نیروهای مسلح (مرکز سمتا) به امضا رسید.

به گزارش ایسنا، با امضای تفاهم‌نامه همکاری میان صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران و مرکز راهبری، ساماندهی، مدیریت و توانمندسازی شبکه همکاران نیروهای مسلح (مرکز سمتا) تسهیلاتی در زمینه صدور ضمانت‌نامه به تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور اعطا می‌شود.

بر اساس این تفاهم‌نامه شرکت‌های دانش‌بنیان و فناوری که مورد تایید مرکز «سمتا» و همچنین طرف قرارداد با کارفرمایان حوزه دفاعی و نیروهای مسلح کشور باشند، می‌توانند از خدمات ضمانت‌نامه‌ای صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران با شرایط ویژه و حمایتی در قراردادهای خود استفاده کنند.

در این طرح شرکت‌های متقاضی از طرف مرکز سمتا به صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران معرفی می‌شوند و این صندوق پس از ارزیابی، در حد اعتبار خود تسهیلاتی ارائه خواهد داد.

سهولت و تسریع در فرایند صدور ضمانت‌نامه (صدور در اسرع وقت)، در نظر گرفتن دانش فنی متقاضیان به عنوان بخش قابل توجهی از اعتبار شرکت و در جهت بهبود اعتبار متقاضی و صدور ضمانت‌نامه با حداقل ودیعه (سپرده نقدی) و تخفیف ۵۰ درصد نسبت به سایر مجموعه‌های صادرکننده ضمانت‌نامه از جمله تسهیلات اعطا شده از سوی این صندوق است.

علاوه بر آن از سوی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه تهران، ضمانت‌نامه‌های شرکت در مناقصه معاف از پرداخت ودیعه (سپرده نقدی) و دریافت حداقل تضامین برای صدور ضمانت‌نامه از دیگر تسهیلات ارائه شده به شرکت‌های معرفی‌شده تعیین شده است.

 

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.