امضای تفاهم‌نامه بین دانشگاه امیرکبیر و جهاد دانشگاهی برای آموزش زبان خارجی

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ رییس واحد صنعتی امیرکبیر از امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با گروه آموزشی زبان‏‌های خارجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و جهاد دانشگاهی خبر داد.

به گزارش ایسنا، دکتر مهدی ورسه ای با اشاره به امضا تفاهم نامه همکاری میان جهاد دانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر با گروه آموزشی زبان‌های خارجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، افزود: پس از برگزاری جلسه مشترک با رئیس گروه آموزشی زبان‏‌های خارجی دانشگاه صنعتی امیرکبیر تفاهم نامه همکاری در زمینه آموزش زبان‌های خارجی به امضا رسید.

وی هدف از امضای این تفاهم نامه را گسترش همکاری‏‌ها و هم‏‌افزایی بین جهاد دانشگاهی و دانشگاه امیرکبیر عنوان کرد و یادآور شد: این تفاهم نامه در زمینه‌‏های مختلف آموزشی، پژوهشی و انتشاراتی بین جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر و گروه آموزشی زبان‏‌های خارجی دانشگاه امضا شده است.

رییس جهاددانشگاهی واحد صنعتی امیرکبیر گفت: رفع نیازهای آموزشی، تدوین دوره‏‌ها، برنامه‏‌های آموزشی، طرح‏‌های پژوهشی مورد نیاز و مرتبط با همکاری مشترک طرفین راز مهمترین موضوعات این تفاهم نامه فوق است.

دکتر ورسه‌ای خاطرنشان کرد: با امضای تفاهم نامه فوق در جهت آمادگی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر و همچنین فراگیران دوره‏‌های آزاد در خصوص آشنایی با زبان‏ های خارجی از جمله زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه اقدام خواهد شد که البته بر اساس این تفاهم نامه  دوره‏‌های مشترک آموزشی نیز برگزار خواهد شد.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.