کنفرانس دفاع از پروژه‌های کارشناسی و ارشد دانشگاه تهران برگزار می‌شود

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران در راستای رسالت اجتماعی خود و برنامه سوم دانشگاه تهران، برای اولین بار دفاع از پروژه‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجویان خود را در قالب ارائه پوستر و برپایی یک کنفرانس برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران، هدف از این امر تسهیل آگاهی ذی‌نفعان از دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های دانشکده و دانش آموختگان آن و همچنین گسترش تعامل دوسویه با کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، فناوران و فعالان صنعتی برتر کشور در راستای تقویت اقتصاد دانش‌بنیان عنوان شده است.

چهارشنبه، ۲۲ شهریور ۱۳۹۶، روز پروژه کارشناسی از ساعت ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰و روزهای شنبه تا چهارشنبه ۲۵ تا ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، کنفرانس پایان‌نامه دفاع متمرکز از پروژه‌های کارشناسی ارشد برگزار خواهد شد.

حضور دانشگاهیان، فناوران، سرمایه‌گذاران، کارآفرینان و فعالان صنعتی در این برنامه آزاد است.

چکیده پروژه‌های کارشناسی ارشد، لیست پروژه‌های لیسانس و جزئیات بیشتر برنامه‌ها در سایت دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران قابل دسترسی است.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.