در دانشگاه علمی کاربردی؛ رشته سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد راه اندازی شد

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه  _ برنامه درسی سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد در دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره کاردانی ناپیوسته راه اندازی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه جامع علمی کاربردی، هدف از اجرای این تربیت متخصصان نگهداری و تعمیر سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد مورد نیاز صنعت بالگردی نظامی و غیر نظامی کشور با استفاده از امکانات آموزشی و پشتیبانی آموزشی موجود منطبق بر استانداردهای آموزشی فنی و پروازی صنعت بالگردی مورد تایید هواپیمایی کشوری و مدیریت استاندارد پرواز هوانیروز است.

دانش آموختگان این رشته می توانند به عنوان کاردان فنی سیستم های ارتباطی بالگرد و کاردان فنی سیستم های ناوبری بالگرد مشغول به کار شوند.

برخی از دروس تخصصی دوره کاردانی فنی سیستم های ارتباط و ناوبری هوایی بالگرد شامل کاربرد سیستم‌های اتوماتیک و حفظ تعادل پرواز، پرواز اتوماتیک بالگرد، عیب یابی و رفع عیب سیستم های ارتباط و ناوبری یالگرد و سیستم‌های ارتباط هوایی بالگرد است.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.