سیلوستر ترنر شهردار شهر هیوستون آمریکا : استانبول الگوی خوبی برای هیوستون است

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ شهردار شهر هیوستون آمریکا ضمن تقدیر از سازماندهی و میهمان نوازی بسیار خوب در بیست و دومین کنگره جهانی نفت در استانبول، آن را الگوی خوبی برای کنگره ۲۰۲۰ هیوستون خواند.

به گزارش آناتولی فارسی سیلوستر ترنر، شهردار شهر هیوستون آمریکا که به منظور شرکت در بیست و دومین کنگره جهانی نفت در استانبول به سر می برد، طی سخنانی اظهار داشت: این کنگره الگوی مناسبی برای کنگره هیوستون است که در دسامبر ۲۰۲۰ در این شهر برگزار خواهد شد.

تونر با اشاره به حضور بسیاری از شرکت های فعال در حوزه انرژی در هیوستون، افزود: هیوستون از نظر انرژی، شهری الهام بخش و دارای فرصت های زیادی است. این شهر پس از ۳۰ سال برای نخستین بار میزبان کنگره نفت و گاز در آمریکا خواهد بود. هیوستون برای میزبانی این کنگره روند سختی را پشت سر گذاشت. در این شهر حدود ۴ هزار شرکت نفت و گاز وجود دارد که از این تعداد ۲۳ شرکت در شمار ۵۰۰ شرکت برتر جهانی در حوزه انرژی به شمار می روند.

شهردار هیوستون در ادامه سخنان خود با تاکید بر میزبانی موفق استانبول برای بیست و دومین کنگره جهانی نفت، گفت: پیش از این نیز دوبار برای برگزاری این کنگره اعلام نامزدی کردیم اما پیروز نشدیم. در مدتی که اینجا حضور داشتیم شاهد سطح بالایی از سازماندهی و میهمان نوازی بودیم. استانبول الگوی خوبی برای هیوستون است.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.