در دهه اول مرداد ماه؛ صعود کوهنوردان دانشگاه علوم پزشکی سمنان به بام اروپا

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه  _ تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان موفق شد در یک برنامه تمرین استقامتی به منظور کسب آمادگی و صعود به قله البروس (بام اروپا) به سه قله آسمان لو، کرکس و مرغک صعود کند.

به گزارش مفدا سمنان، تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان موفق شد در یک برنامه تمرین استقامتی به منظور کسب آمادگی و صعود به قله البروس (بام اروپا)، روز جمعه ۱۶ تیر ماه به سه قله “آسمان لو”، “کرکس” و “مرغک” صعود کند.

این برنامه، از ساعت پنج و سی دقیقه بامداد آغاز و تا هفده و سی دقیقه بعدازظهر روز جمعه ۱۶ تیرماه با موفقیت به پایان رسید.

شایان ذکر است، تیم کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در نظر دارد در دهه اول مرداد ماه به بام اروپا (قله آلبروس روسیه) صعود کند. این صعود به اتفاق تعدادی از کوهنوردان با سابقه هیات کوهنوردی این دانشگاه صورت می گیرد.

کوهنوردان شرکت کننده در این برنامه شامل علیرضا مصدق، مرضیه ولایتی و حکیمه فهیمی هستند.

سرپرستی این گروه کوهنوردی را علیرضا محمد نژاد و مربیگری گروه بر عهده استاد حسن خازن است.

گفتنی است، گروه کوهنوردی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در بهمن ۱۳۹۳ نیز موفق به صعود به قله “کلیمانجارو” تانزانیا به مناسبت سی و ششمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی شدند، این صعود با پیام «عشق و ارادت به پیامبر رحمت محمد(ص)» و با همکاری علی ذوالفقاری، احمد صدیقی، علیرضا مصدق، دکتر مریم ذوالفقاری و مرضیه ولایتی به انجام رسید.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.