صنعت نفت راهی استانبول می‌شود

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان فردا آنکارا را به مقصد استانبول ترک می‌کند.

غلامحسین امین فر ظهر امروز در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی موسسه فرهنگی، ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار داشت: با تاکید آقای کمالوند مبنی بر اهمیت شرایط روحی و روانی بازیکنان، فردا صبح آنکارا را به مقصد استانبول ترک می‌کنیم.

وی در همین خصوص اضافه کرد: به هر تقدیر بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار و شرایط اردویی در نزدیک به یک ماه اخیر، تصمیم بر این شد که ٢ روز پایانی اردوی ترکیه، بازیکنان تیم از بازارها و اماکن گردشگری مشخص شده در استانبول دیدن کنند.

مدیر تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به این موضوع که در استانبول یک جلسه تمرینی خواهیم داشت، افزود:دوشنبه شب اردوی ترکیه به پایان می رسد و استانبول را به مقصد تهران ترک می کنیم.

شایان ذکر است تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در سومین بازی تدارکاتی خود در اردوی ترکیه از ساعت١٨:٣٠(به وقت محلی) به مصاف تیم لیگ برتری کولومبه اسپورتیو سنگال می‌رود.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.