سردار آزمون ستاره فوتبال ایران در بشیکتاش ترکیه

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _  سایت روزنامه فوتو ماچ ترکیه به نقل از شبکه تلویزیونی اسپورت وان روسیه خبر داد که باشگاه‌های بشیکتاش ترکیه و روستوف روسیه بر سر انتقال سردار آزمون به جمع عقاب‌های استانبول به توافق رسیده‌اند.

 

این سایت نوشت آزمون که پیشنهاد لاتزیو را رد کرده، علاقه‌مند به پوشیدن پیراهن سیاه و سفید بشیکتاش است.

آزمون در بازی‌های ملی ۹ گل در ۱۳ بازی و در فصل گذشته در ۲۷ بازی ۷ گل برای روستوف به ثمر رسانده است.

این خبر در حالی منتشر شده که سردار چند روز پیش به اردوی روبین کازان پیوست و برای این تیم هم بازی کرد.

سردار آزمون به دلیل شرایط سنی خوب و درخشش چشمگیری که طی فصول اخیر و به ویژه یک سال اخیر در تیم ملی و روستوف روسیه داشته مورد توجه تیم‌های زیادی قرار گرفته و رسانه‌های کشورهای مختلف اروپایی بارها نام او را به‌عنوان گزینه تیم‌هایی مثل لیورپول، آرسنال، لاتزیو، مارسی و … مطرح کرده‌اند.

آزمون که در روزهای گذشته علاوه بر پشت سر گذاشتن تست پزشکی در دو دیدار دوستانه برای روبین کازان، تیم سابق خود که از آن به روستوف رفته بود نیز بازی کرده حالا با پیشنهادات چشمگیری روبه‌رو شده که به نظر می‌رسد جدی‌تر از همیشه است.

هنوز وضعیت سردار ایرانی که قرارداد فعلی‌اش با باشگاه روبین کازان است یا روستوف مشخص نیست و به همین دلیل احتمال می‌رود باشگاه لاتزیو که یکی از تیم‌های خواهان او به حساب می‌آید به دلیل ترس از محرومیت ستاره ایرانی به دلیل انتقال غیر قانونی نقل و انتقالاتی فعلا از جذب این بازیکن دست کشیده ولی همچنان کار انتقال او را دنبال می‌کند و از به خدمت گرفتن او صرف نظر نکرده است.

علاوه بر رسانه‌های مختلفی از جمله «دیلی کنون» که مدعی شدند علاوه بر لاتزیو، تیم‌های میلان و وستهام نیز خواهان سردار آزمون هستند اما بیشتر سایت‌های ترکیه به طور کامل عنوان کردند حضور مهاجم ایرانی در بشیکتاش ترکیه قطعی شده است.

سایت اسپورت وان ترکیه مدعی شده باشگاه بشیکتاش با مدیران روستوف روسیه به توافق رسیده تا ستاره ایرانی راهی این تیم شود و آزمون نیز با وجود پیشنهاد جدی لاتزیو ایتالیا، علاقه‌مند است به ترکیه برود و پیراهن راه راه سفید و مشکی بشیکتاش را بر تن کند.

از سوی دیگر روزنامه کوریره دلاسرا ایتالیا نیز نوشته آزمون تا پایان امروز چهارشنبه انتقال خود را به بشیکتاش نهایی خواهد کرد که مشخص نیست تا چه اندازه این مطلب صحت داشته باشد.

 

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.