قرار گرفتن ۳ نشریه علمی پژوهشی دانشگاه علامه در میان نشریات برتر

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه از قرار گرفتن ۳ نشریه این دانشگاه در میان نشریات برتر داخلی خبر داد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی، امیر زند مقدم گفت: بر اساس آخرین گزارش استنادی پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، از ۲۲ مورد نشریه بررسی شده دانشگاه در سال ۱۳۹۴، ۱۸ نشریه دارای ضریب تاثیر شناخته شد که از این میان، ۳ نشریه «پژوهشنامه اقتصاد انرژی ایران»، «مطالعات مدیریت بهبود» و تحول» و «مطالعات مدیریت گردشگری» توانستند در جایگاه برتر (Q۱) قرار گیرند.

وی با اشاره به شرایط دشوار اخذ و حفظ امتیاز علمی پژوهشی نشریات اضافه کرد: دانشگاه علامه طباطبایی تاکنون موفق به اخذ ۲۶ امتیاز علمی پژوهشی برای نشریات دانشگاه و برای ۲ نشریه امتیاز علمی ترویجی شده است.

رئیس مرکز چاپ و انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی گفت: ضریب تاثیر نشریات علمی هر ساله بر پایه میزان استنادات به مقالات دو سال گذشته توسط ISC محاسبه و اعلام می شود.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.