برای حضور در مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان-چین تایپه : اردوی تیم ووشوی دانشجویان ۱۰ تیرماه آغاز می شود

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ برای حضور در مسابقات یونیورسیاد دانشجویان جهان-چین تایپه اردوی تیم ووشوی دانشجویان ۱۰ تیرماه آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ملی ورزش های دانشگاهی، به منظور آماده سازی تیم ملی ووشو دانشجویان برای حضوری قدرتمند در رقابتهای یونیورسیاد دانشجویان جهان اردوی آماده سازی این تیم  ۱۰ تیرماه در بخش ساندا در اکادمی ووشو  سازی برگزار خواهد شد.

بنا براین گزارش رقابت های ساندای مردان در اوزان ۵۲، ۶۰، ۷۰ و ۸۰ کیلوگرم  و در بخش ساندای بانوانمبارزات در اوزان ۵۲ و ۶۰۰ برگزار می شود که در مجموع ساندای مردان و زنان، تیم ایران می تواند چهار ووشوکار را به یونیورسیاد اعزام کند.

در بخش ساندای مردان «حسین اوجاقی»  و در بخش ساندای بانوان نیز «معصومه قدیری» هدایت تیم دانشجوی ایران را برعهده دارند.

همچنین در تالو چهار ووشوکار کشورمان به این رقابتها اعزام خواهند شد که هدایت این تیم نیز بر عهده «تیمور بنی طالبی» خواهد بود.

لازم به ذکر است رشته ووشو برای نخستین بار در این رویداد حضور دارد و مدال های آن به صورت رسمی در جدول توزیع مدال ها، محسوب خواهد شد.

بیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۸ مرداد لغایت ۸ شهریور ماه سال جاری در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می‌شود.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.