آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره فارابی اعلام شد

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ رئیس دبیرخانه نهمین جشنواره بین‌المللی فارابی اعلام کرد: ۳۱ خرداد ماه آخرین مهلت برای دریافت آثار این جشنواره در ۱۲ حوزه تعیین شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر حسین میرزایی با تاکید بر مهلت اندک باقی‌مانده برای ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره نهم گفت: تاکنون حدود ۲۶۰۰ اثر در گروه‌های دوازده گانه جشنواره دریافت شده است.

وی آخرین مهلت ثبت و ارسال اثر به دبیرخانه نهمین جشنواره بین‌المللی فارابی را ساعت ۲۴ روز ۳۱ خرداد ماه جاری دانست و تاکید کرد: این مهلت تمدید نخواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، میرزایی با اشاره به دریافت آثار از طریق سامانه این جشنواره افزود: در این دوره با مشارکت گروه‌های علمی مستقر در دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پژوهشکده‌ها و انجمن‌های علمی نسبت به شناسایی آثار شایسته در سطح ملی و بین‌المللی اقدام شده است.

جشنواره بین‌المللی فارابی ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی آثار این حوزه را در ۱۲ گروه تاریخ، جغرافیا و باستان‌شناسی، حقوق، زبان و ادبیات، علوم اجتماعی و علوم ارتباطات، علوم اقتصادی، مدیریت و حسابداری، علوم تربیتی، روانشناسی، علوم رفتاری و تربیت بدنی، علوم سیاسی، روابط بین‌الملل و مطالعات منطقه‌ای، فقه، اصول، علوم قرآنی و حدیث، فلسفه، کلام، اخلاق‌، ادیان و عرفان، فناوری اطلاعات، اطلاع‌رسانی و کتابداری، مطالعات هنر و زیبایی‌شناسی و مطالعات انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) از طریق سامانه جشنواره نهم به نشانیwww.farabiaward.ir دریافت می‌کند.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.