توزیع کمک‌های غذایی توسط هلال احمر ترکیه در عراق

انجمن دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ هلال احمر ترکیه در راستای انجام کمک های انسان دوستانه در ماه رمضان میان ترکمن ها و عرب‌ها که از درگیری های موصل گریخته و به بغداد پناه برده‌اند، بسته‌های غذایی توزیع کرد.

به گزارش آناتولی فارسی سازمان هلال احمر ترکیه در راستای انجام کمک های انسان دوستانه؛ میان ترکمن های تلعفر و همچنین عرب‌های موصل که به دلیل حملات گروه تروریستی داعش به بغداد، پایتخت عراق پناه برده‌اند، کمک غذایی توزیع کرد.

طی مراسم توزیع این کمک‌ها در «کانون برادری ترکمن» شهر بغداد پایتخت عراق، فاتح یلدیز، سفیر ترکیه در این کشور نیز حضور یافت.

یلدیز در گفتگو با خبرنگار آناتولی اظهار داشت: “بین ۲۵۰ نفر که اکثر آنها را برادران ترکمن اهل تلعفر تشکیل می دهند، بسته کمکی حاوی مواد غذایی توزیع کردیم. در میان این افراد همچنین برادران عرب اهل موصل هم حضور داشتند”.

وی با بیان این که کمک‌های هلال احمر ترکیه به طور مرتب در اداره اقلیم کرد عراق همچنان ادامه می یابد، تاکید کرد: کمک‌های هلال احمر با هماهنگی ما در مناطقی که مدیریت مرکزی وجود دارد، ادامه خواهد داشت.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.