سفر گروهی از ایرانی ها برای بازدید از جاذبه های اردوی ترکیه

کانون دانشجویان ایرانی مقیم ترکیه _ گروهی از نمایندگان آژانس‌های گردشگری و روزنامه‌نگاران ایران بنا به دعوت استانداری اردو برای معرفی این شهر عازم ترکیه خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری آناتولی در چارچوب تبلیغات جهت افزایش فعالیت‌های گردشگری در استان اردو، گروهی از نمایندگان آژانس‌های گردشگری و روزنامه‌نگاران ایران بنا به دعوت استانداری اردو و با حمایت شرکت ترکیش ایرلاینز به این شهر خواهند آمد.

این گروه از نمایندگان آژانس‌های گردشگری و روزنامه‌نگاران که در شهرهای تبریز، شیراز، اصفهان و اهواز فعالیت می کنند، در تاریخ ۱۵ ژوئن در شهر اردو مورد استقبال قرار خواهند گرفت.

گروه فوق که طی این سفر از جاذبه‌های اردو بازدید خواهند کرد، پس از اقامت دو روزه در این استان، به استان‌های دیگری در منطقه دریای سیاه سفر خواهند کرد.

عرفان بالکان‌لی‌اوغلو، استاندار اردوی ترکیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: معرفی جاذبه‌ها و زیبایی‌های طبیعی اردو در کشور همسایه ایران و همچنین معرفی پتانسیل گردشگری آن بسیار مفید خواهد بود.

وی گفت: امیدوارم در نتیجه معرفی شهر اردو بسیاری از گردشگران ایرانی در ماه‌های آینده برای سپری کردن تعطیلات خود به این شهر بیایند.

برای مطالعه اطلاعات این صفحه لازم است که عضو کانون باشید. اگر عضو هستید لطفا وارد شوید، اگر هم عضو نیستید از فرم زیر می توانید برای ثبت نام در کانون استفاده کنید.